Umyvačka riadu BOSCH SMS4EVI04
Kód: AGDBOSZMW0233Podrobný popis
Umyvačka riadu BOSCH SMS4EVI04| Doba cyklu | 235 min |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Trieda emisie hluku | C |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Favorite |
| Počet miest | 13 miest |
| Počet pracích programov | 7 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Extra suché | Nie |
| Sklenená ochrana | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Hmotnosť | 51,5 kg |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 84 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Farba ovládacieho panela | Strieborná |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,7 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,7 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1697091 |
| Upozornenia | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005450114 |
| Doba cyklu: | 235 min |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Favorite |
| Počet miest: | 13 miest |
| Počet pracích programov: | 7 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Extra suché: | Nie |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Hmotnosť: | 51,5 kg |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 84 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Farba ovládacieho panela: | Strieborná |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,7 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,7 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1697091 |
| Upozornenia: | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
