Umývačka riadu BOSCH SPS4EKI24E
Kód: AGDBOSZMW0211Podrobný popis
Umývačka riadu BOSCH SPS4EKI24E| Počet miest | 10 miest |
| Umývacie programy | Eco, Tichá prevádzka 50°C, Hodinové, Hrnce, Obľúbené |
| Počet programov | 6 |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Trieda emisie hluku | B |
| Čas oneskorenia | 24 h |
| Hrúbka dosky stola | 30 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť s obalom | 42 kg |
| Výška | 845 mm |
| Dĺžka kábla | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 59 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody na cyklus | 8,9 L |
| Príkon varnej dosky | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Materiál konektora | Schuko |
| Výška nôh | 2 cm |
| Farba | Šedá |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Vnútorný materiál | Nerezová ocel |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005421848 |
| Počet miest: | 10 miest |
| Umývacie programy: | Eco, Tichá prevádzka 50°C, Hodinové, Hrnce, Obľúbené |
| Počet programov: | 6 |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Čas oneskorenia: | 24 h |
| Hrúbka dosky stola: | 30 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hmotnosť s obalom: | 42 kg |
| Výška: | 845 mm |
| Dĺžka kábla: | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 59 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,9 L |
| Príkon varnej dosky: | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Materiál konektora: | Schuko |
| Výška nôh: | 2 cm |
| Farba: | Šedá |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Vnútorný materiál: | Nerezová ocel |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
