Voľne stojaca umývačka riadu MPM-45-ZMF-01
Kód: AGDMPMZMW0001Podrobný popis
Voľne stojaca umývačka riadu MPM-45-ZMF-01| Umývacie programy | Quick 65°C, Predopláchnutie, Silent 50°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C, Favorite |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Automatické programy | Áno |
| Úroveň hluku | 47 dB |
| Počet pracích programov | 7 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet miest | 10 miest |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Trieda emisie hluku | B |
| Doba cyklu | 225 min |
| Celková spotreba | 2100 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 67 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,4 m |
| Materiál vane | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba dverí | Biela |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2157802 |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 5903151067364 |
| Umývacie programy: | Quick 65°C, Predopláchnutie, Silent 50°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C, Favorite |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Automatické programy: | Áno |
| Úroveň hluku: | 47 dB |
| Počet pracích programov: | 7 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet miest: | 10 miest |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Doba cyklu: | 225 min |
| Celková spotreba: | 2100 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 67 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,4 m |
| Materiál vane: | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba dverí: | Biela |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2157802 |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
