Voľne stojaca umývačka riadu MPM-45-ZMF-02
Kód: AGDMPMZMW0002Podrobný popis
Voľne stojaca umývačka riadu MPM-45-ZMF-02| Teplota (max) | 70 °C |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Automatické programy | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Umývacie programy | Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Silent 50°C, Predopláchnutie, Quick 65°C, Eko 50 °C, Favorite |
| Počet miest | 10 miest |
| Počet pracích programov | 7 |
| Úroveň hluku | 47 dB |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Doba cyklu | 225 min |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Celková spotreba | 2100 W |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 67 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,4 m |
| Materiál vane | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Farba dverí | Čierna |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2157803 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 5903151067371 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Automatické programy: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Umývacie programy: | Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Silent 50°C, Predopláchnutie, Quick 65°C, Eko 50 °C, Favorite |
| Počet miest: | 10 miest |
| Počet pracích programov: | 7 |
| Úroveň hluku: | 47 dB |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Doba cyklu: | 225 min |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Celková spotreba: | 2100 W |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 67 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,4 m |
| Materiál vane: | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Farba dverí: | Čierna |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2157803 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
