Gorenje G600 FN619EABK6 Skriňová mraznička Voľne stojaci 280 L E Čierna
Kód: AGDGJEZAM0046Podrobný popis
Gorenje G600 FN619EABK6 Skriňová mraznička Voľne stojaci 280 L E Čierna| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 43 °C |
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Klimatická trieda | SN-T |
| Úroveň hluku | 38 dB |
| Beznámrazový systém | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Chladiaci systém | Vetrané |
| Hodnotenie Star | 4* |
| Miska na ľadové kocky | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 11 h |
| Čistá kapacita mrazničky | 280 L |
| Viac-prúdový vzduchový systém | Áno |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Mraziaci výkon | 12,6 kg/24h |
| Hĺbka | 663 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Hmotnosť | 68 kg |
| Výška | 1850 mm |
| Ročná spotreba energie | 247,39 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Celková spotreba | 70 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Farba | Čierna |
| Množstvo zásuviek v mrazničke | 4 |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke | 2 |
| Vstavaný displej | Áno |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Umiestnenie displeja | Na dverách |
| Typ displeja | LED |
| Typ produktu | Skriňová mraznička |
| Farba rukoväte | Nerezová oceľ |
| Chladiace médium | R600A |
| Materiál políc | Sklo |
| Výška balenia | 1910 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 70 kg |
| Šírka balenia | 640 mm |
| Hĺbka balenia | 775 mm |
| Alarm otvorených dverí | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Typ lampy | LED |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1273948 |
| Upozornenia | Do not block the ventilation openings of the freezer., Ensure the unit is properly connected to the power supply., Drain and unplug the freezer before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding freezers |
|---|---|
| EAN: | 3838782643569 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 43 °C |
| Rýchle zmrazenie: | Áno |
| Klimatická trieda: | SN-T |
| Úroveň hluku: | 38 dB |
| Beznámrazový systém: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Chladiaci systém: | Vetrané |
| Hodnotenie Star: | 4* |
| Miska na ľadové kocky: | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 11 h |
| Čistá kapacita mrazničky: | 280 L |
| Viac-prúdový vzduchový systém: | Áno |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Mraziaci výkon: | 12,6 kg/24h |
| Hĺbka: | 663 mm |
| Šírka: | 595 mm |
| Hmotnosť: | 68 kg |
| Výška: | 1850 mm |
| Ročná spotreba energie: | 247,39 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Celková spotreba: | 70 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo zásuviek v mrazničke: | 4 |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 2 |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Umiestnenie displeja: | Na dverách |
| Typ displeja: | LED |
| Typ produktu: | Skriňová mraznička |
| Farba rukoväte: | Nerezová oceľ |
| Chladiace médium: | R600A |
| Materiál políc: | Sklo |
| Výška balenia: | 1910 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 70 kg |
| Šírka balenia: | 640 mm |
| Hĺbka balenia: | 775 mm |
| Alarm otvorených dverí: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1273948 |
| Upozornenia: | Do not block the ventilation openings of the freezer., Ensure the unit is properly connected to the power supply., Drain and unplug the freezer before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
