Amica AMGF20M1GS kuchenka mikrofalowa Blat Mikrofalówka grill 20 l 700 W Czarny, Srebrny
Kód: AGDAMIKMW0054Podrobný popis
Amica AMGF20M1GS kuchenka mikrofalowa Blat Mikrofalówka grill 20 l 700 W Czarny, Srebrny| Vnútorná kapacita | 20 L |
| Typ časovača | Mechanický |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Mikrovlnný výkon | 700 W |
| Farba dverí | Čierna, Strieborná |
| Systém otvárania dvierok | Tlačiť |
| Typ produktu | Mikrovlnná rúra s grilom |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Časovač | Áno |
| Výkon grilu | 900 W |
| Dĺžka časovača | 30 min |
| Typ grilu | Gril |
| Vyberateľný gril | Áno |
| Veľkosť otočného taniera | 2,45 cm |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Otočný tanier | Áno |
| Hĺbka | 35,2 mm |
| Šírka | 45,2 mm |
| Výška | 26,2 mm |
| Hmotnosť | 11,3 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Celková spotreba | 1200 W |
| Funkcia uchovania teploty | Nie |
| Gril | Áno |
| Konvekčné varenie | Nie |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Varenie v pare | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding microwaves |
|---|---|
| EAN: | 5906006031343 |
| Vnútorná kapacita: | 20 L |
| Typ časovača: | Mechanický |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Mikrovlnný výkon: | 700 W |
| Farba dverí: | Čierna, Strieborná |
| Systém otvárania dvierok: | Tlačiť |
| Typ produktu: | Mikrovlnná rúra s grilom |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Časovač: | Áno |
| Výkon grilu: | 900 W |
| Dĺžka časovača: | 30 min |
| Typ grilu: | Gril |
| Vyberateľný gril: | Áno |
| Veľkosť otočného taniera: | 2,45 cm |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Otočný tanier: | Áno |
| Hĺbka: | 35,2 mm |
| Šírka: | 45,2 mm |
| Výška: | 26,2 mm |
| Hmotnosť: | 11,3 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Celková spotreba: | 1200 W |
| Funkcia uchovania teploty: | Nie |
| Gril: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Nie |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Varenie v pare: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
