Kombinovaná mikrovlnná rúra Girmi FM21 20 l 700 W Červená
Kód: AGDGMIKMW0002Podrobný popis
Kombinovaná mikrovlnná rúra Girmi FM21 20 l 700 W Červená| Typ časovača | Mechanický |
| Časovač | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Otočný tanier | Áno |
| Farba | Červená |
| Výkon grilu | 800 W |
| Dĺžka časovača | 30 min |
| Mikrovlnný výkon | 700 W |
| Materiál gramofónu | Sklo |
| Veľkosť otočného taniera | 24,5 cm |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnka |
| Umiestnenie spotrebiča | V plnej hĺbke |
| Vnútorná kapacita | 20 L |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Otočné |
| Systém otvárania dvierok | Ťah |
| Výška | 260 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Šírka | 455 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11,6 kg |
| Hmotnosť | 10,7 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Celková spotreba | 1150 W |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Gril | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding microwaves |
|---|---|
| EAN: | 8056095873380 |
| Typ časovača: | Mechanický |
| Časovač: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Otočný tanier: | Áno |
| Farba: | Červená |
| Výkon grilu: | 800 W |
| Dĺžka časovača: | 30 min |
| Mikrovlnný výkon: | 700 W |
| Materiál gramofónu: | Sklo |
| Veľkosť otočného taniera: | 24,5 cm |
| Typ produktu: | Kombinovaná mikrovlnka |
| Umiestnenie spotrebiča: | V plnej hĺbke |
| Vnútorná kapacita: | 20 L |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Systém otvárania dvierok: | Ťah |
| Výška: | 260 mm |
| Hĺbka: | 340 mm |
| Šírka: | 455 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11,6 kg |
| Hmotnosť: | 10,7 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Celková spotreba: | 1150 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Gril: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
