Adler AD 8097 Podstavná chladnička voľne stojaca Čierna
Kód: AGDADLLOW0008Podrobný popis
Adler AD 8097 Podstavná chladnička voľne stojaca Čierna| Manuálne rozmrazovanie | Áno |
| Typ ovládania rúry | Otočné |
| Farba | Čierna |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Výška | 632 mm |
| Hmotnosť | 15,5 kg |
| Hĺbka | 450 mm |
| Šírka | 470 mm |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Úroveň hluku | 39 dB |
| Ročná spotreba energie | 81 kWh |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2235457 |
| Upozornenia | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Police v dverách chladničky | 2 |
| Čistá kapacita chladničky | 58 l |
| Počet políc | 2 police/políc |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5905575907745 |
| Manuálne rozmrazovanie: | Áno |
| Typ ovládania rúry: | Otočné |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Výška: | 632 mm |
| Hmotnosť: | 15,5 kg |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Šírka: | 470 mm |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Úroveň hluku: | 39 dB |
| Ročná spotreba energie: | 81 kWh |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2235457 |
| Upozornenia: | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Police v dverách chladničky: | 2 |
| Čistá kapacita chladničky: | 58 l |
| Počet políc: | 2 police/políc |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
