Bosch Series 4 KGN362IDF Voľne stojaca chladnička s mrazničkou 321 l D Nerezová oceľ
Kód: AGDBOSLOW0221Podrobný popis
Bosch Series 4 KGN362IDF Voľne stojaca chladnička s mrazničkou 321 l D Nerezová oceľ| Úroveň hluku | 35 dB |
| Trieda emisie hluku | B |
| Celkový čistý objem | 321 L |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1860 mm |
| Hĺbka | 665 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Ročná spotreba energie | 199 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Počet kompresorov | 1 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | VDE, CE |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Alarm otvorených dverí | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,4 m |
| Otočné kolieska | Áno |
| Teplotný alarm | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Čistá kapacita chladničky | 218 L |
| Typ lampy | LED |
| Police v dverách chladničky | 3 |
| Regál na fľaše | Áno |
| Počet poličiek na vajíčka | 3 |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Áno |
| Priečinok na vajcia | Áno |
| Počet odnímateľných políc | 2 |
| Osvetlenie interiéru chladničky | Áno |
| Funkcia Super chladenie | Áno |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ) | Áno |
| Mraziaci výkon | 9,5 kg/24h |
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Čistá kapacita mrazničky | 103 L |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Áno |
| Miska na ľadové kocky | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 14 h |
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke | 3 |
| Beznámrazový systém (mraznička) | Nie |
| Priehradka Fresh Zone | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 4242005281480 |
| Úroveň hluku: | 35 dB |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Celkový čistý objem: | 321 L |
| Výrobník ľadu: | Nie |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 1860 mm |
| Hĺbka: | 665 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Ročná spotreba energie: | 199 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | VDE, CE |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Alarm otvorených dverí: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,4 m |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Teplotný alarm: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Čistá kapacita chladničky: | 218 L |
| Typ lampy: | LED |
| Police v dverách chladničky: | 3 |
| Regál na fľaše: | Áno |
| Počet poličiek na vajíčka: | 3 |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Áno |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Počet odnímateľných políc: | 2 |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Funkcia Super chladenie: | Áno |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ): | Áno |
| Mraziaci výkon: | 9,5 kg/24h |
| Umiestnenie mrazničky: | Spodné |
| Čistá kapacita mrazničky: | 103 L |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Áno |
| Miska na ľadové kocky: | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 14 h |
| Rýchle zmrazenie: | Áno |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 3 |
| Beznámrazový systém (mraznička): | Nie |
| Priehradka Fresh Zone: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
