Chladnička MPM-46-CJ-08 čierna
Kód: AGDMPMLOW0185Podrobný popis
Chladnička MPM-46-CJ-08 čierna| Úroveň hluku | 39 dB |
| Chladiaci prostriedok | R600a |
| Celkový čistý objem | 40 l |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 16 kg |
| Výška | 510 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Ročná spotreba energie | 79 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Typ chladničky | Kompresorová |
| Farba | Čierna |
| Uchytenie dverí | Ľavé / pravé |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej | Nie |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2549908 |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Počet priehradok chladničky | 1 |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ) | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5903151097132 |
| Úroveň hluku: | 39 dB |
| Chladiaci prostriedok: | R600a |
| Celkový čistý objem: | 40 l |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 16 kg |
| Výška: | 510 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 470 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Ročná spotreba energie: | 79 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Typ chladničky: | Kompresorová |
| Farba: | Čierna |
| Uchytenie dverí: | Ľavé / pravé |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2549908 |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Počet priehradok chladničky: | 1 |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
