Haier 3D 60 Serie 5 HTW5620DNMG Voľne stojaci 414 L D Strieborná
Kód: AGDHAILOW0048Podrobný popis
Haier 3D 60 Serie 5 HTW5620DNMG Voľne stojaci 414 L D Strieborná| Trieda emisie hluku | B |
| Maximálna prevádzková teplota | 43 °C |
| Funkcia dovolenka | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Celkový čistý objem | 414 L |
| Úroveň hluku | 35 dB |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Minimálna prevádzková teplota | 10 °C |
| Klimatická trieda | T |
| Výška | 2050 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Hmotnosť | 88 kg |
| Hĺbka | 667 mm |
| Ročná spotreba energie | 226 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Prúd | 1,4 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Nastaviteľné police | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Detský zámok | Nie |
| Materiál políc | Sklo |
| Farba | Strieborná |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Zapustená rukoväť (rukoväti) | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Umiestnenie displeja | Na dverách |
| Materiál balkónových dverí | Plast |
| Počet nastaviteľných políc | 4 |
| Hĺbka balenia | 748 mm |
| Výška balenia | 2144 mm |
| Šírka balenia | 663 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 96 kg |
| Beznámrazový systém | Áno |
| Umiestnenie ovládania | Externé |
| Electronic control | Áno |
| Viac-prúdový vzduchový systém | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | hOn |
| Bluetooth | Áno |
| Alarm otvorených dverí | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1391863 |
| Upozornenia | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Vetranie | Nie |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ) | Áno |
| Čistá kapacita chladničky | 289 L |
| Chladiaci systém | Dynamické (s podporou ventilátora) |
| Počet priehradok chladničky | 5 |
| Police v dverách chladničky | 4 |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Áno |
| Osvetlenie interiéru chladničky | Áno |
| Typ lampy | LED |
| Priečinok na vajcia | Áno |
| Funkcia Super chladenie | Áno |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ) | Áno |
| Počet poličiek na vajíčka | 1 |
| Počet zásuviek na zeleninu | 1 |
| Regál na fľaše | Nie |
| Funkcia Smart Cool | Nie |
| Počet zásuviek v mrazničke | 2 |
| Čistá kapacita mrazničky | 125 L |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička) | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 13 h |
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Mraziaci výkon | 10 kg/24h |
| Množstvo zásuviek v mrazničke | 2 |
| Priehradka Fresh Zone | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 6901018083907 |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Maximálna prevádzková teplota: | 43 °C |
| Funkcia dovolenka: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Celkový čistý objem: | 414 L |
| Úroveň hluku: | 35 dB |
| Výrobník ľadu: | Nie |
| Minimálna prevádzková teplota: | 10 °C |
| Klimatická trieda: | T |
| Výška: | 2050 mm |
| Šírka: | 595 mm |
| Hmotnosť: | 88 kg |
| Hĺbka: | 667 mm |
| Ročná spotreba energie: | 226 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Prúd: | 1,4 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Nastaviteľné police: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Detský zámok: | Nie |
| Materiál políc: | Sklo |
| Farba: | Strieborná |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Zapustená rukoväť (rukoväti): | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Umiestnenie displeja: | Na dverách |
| Materiál balkónových dverí: | Plast |
| Počet nastaviteľných políc: | 4 |
| Hĺbka balenia: | 748 mm |
| Výška balenia: | 2144 mm |
| Šírka balenia: | 663 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 96 kg |
| Beznámrazový systém: | Áno |
| Umiestnenie ovládania: | Externé |
| Electronic control: | Áno |
| Viac-prúdový vzduchový systém: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | hOn |
| Bluetooth: | Áno |
| Alarm otvorených dverí: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1391863 |
| Upozornenia: | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Vetranie: | Nie |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Áno |
| Čistá kapacita chladničky: | 289 L |
| Chladiaci systém: | Dynamické (s podporou ventilátora) |
| Počet priehradok chladničky: | 5 |
| Police v dverách chladničky: | 4 |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Áno |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Funkcia Super chladenie: | Áno |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ): | Áno |
| Počet poličiek na vajíčka: | 1 |
| Počet zásuviek na zeleninu: | 1 |
| Regál na fľaše: | Nie |
| Funkcia Smart Cool: | Nie |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 2 |
| Čistá kapacita mrazničky: | 125 L |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička): | Áno |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 13 h |
| Rýchle zmrazenie: | Áno |
| Umiestnenie mrazničky: | Spodné |
| Mraziaci výkon: | 10 kg/24h |
| Množstvo zásuviek v mrazničke: | 2 |
| Priehradka Fresh Zone: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
