BOSCH WAN2405BPL 8kg 1200 ot./min – práčka
Kód: AGDBOSPRW0283Podrobný popis
BOSCH WAN2405BPL 8kg 1200 ot./min – práčka| Maximálne otáčky odstreďovania | 1200 ot/min |
| Programy na umývanie | Točenie, Opláchnutie, Vlna, Rýchla 15 min, Bavlna, 40°C, Eco 40-60, Denne 40°, Mix, 60°C, Predumytie, Rýchla 30 min, 90°C, jemné / hodváb, Iron Assist, Syntetika |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 71 dB |
| Trieda emisie hluku | A |
| Doba cyklu (max) | 213 min |
| Systém vyváženia náplne | Áno |
| Systém kontroly peny | Áno |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 106,3 cm |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnosť | 67,7 kg |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 46 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 47 L |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Typ displeja | LED |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Objem bubna | 65 L |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2219960 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005531622 |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1200 ot/min |
| Programy na umývanie: | Točenie, Opláchnutie, Vlna, Rýchla 15 min, Bavlna, 40°C, Eco 40-60, Denne 40°, Mix, 60°C, Predumytie, Rýchla 30 min, 90°C, jemné / hodváb, Iron Assist, Syntetika |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 71 dB |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Doba cyklu (max): | 213 min |
| Systém vyváženia náplne: | Áno |
| Systém kontroly peny: | Áno |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 106,3 cm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 590 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnosť: | 67,7 kg |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 46 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 47 L |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ displeja: | LED |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Objem bubna: | 65 L |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2219960 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
