Bosch WAN2813APL Séria 4 Spredu plnená práčka 8 kg 1400 otáčok za minútu biela
Kód: AGDBOSPRW0272Podrobný popis
Bosch WAN2813APL Séria 4 Spredu plnená práčka 8 kg 1400 otáčok za minútu biela| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Trieda emisie hluku | A |
| Programy na umývanie | Vlna, Bavlna, Syntetika, Jemné, Umývanie rúk |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Systém kontroly peny | Áno |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus) | Áno |
| Šírka | 598 mm |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 46 kWh |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Sklenený priezor | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ displeja | LED |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Objem bubna | 65 L |
| Farba dverí | Biela |
| Čistenie bubna | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Bosch technológie (starostlivosť o oblečenie) | SpeedPerfect |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005484522 |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Programy na umývanie: | Vlna, Bavlna, Syntetika, Jemné, Umývanie rúk |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Systém kontroly peny: | Áno |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus): | Áno |
| Šírka: | 598 mm |
| Hmotnosť: | 70 kg |
| Výška: | 845 mm |
| Hĺbka: | 590 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 46 kWh |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ displeja: | LED |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Osvetlenie displeja: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Objem bubna: | 65 L |
| Farba dverí: | Biela |
| Čistenie bubna: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Bosch technológie (starostlivosť o oblečenie): | SpeedPerfect |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
