BOSCH WGB256A2PL wasmachine
Kód: AGDBOSPRW0279Podrobný popis
BOSCH WGB256A2PL wasmachine| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| Menovitá kapacita | 10 kg |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1600 ot/min |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 599 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnosť | 73,5 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 35kwh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba vody na cyklus | 48 L |
| Typ dverí | Temperované sklo |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Farba dverí | Biela, Priehľadná |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Typ displeja | LED |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Zámok predčasného otvorenia dverí | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1985923 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005493920 |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| Menovitá kapacita: | 10 kg |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1600 ot/min |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 599 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnosť: | 73,5 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 35kwh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba vody na cyklus: | 48 L |
| Typ dverí: | Temperované sklo |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Farba dverí: | Biela, Priehľadná |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Typ displeja: | LED |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Zámok predčasného otvorenia dverí: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1985923 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
