BOSCH WUU28T10PLL wasmachine
Kód: AGDBOSPRW0278Podrobný popis
BOSCH WUU28T10PLL wasmachine| Programy na umývanie | Vlna, Eco 40-60, Točenie, Odstreďovanie a odčerpávanie, Tmavé farby / Džínsy, Jemné, Bavlna, Hygiena, Super rýchly, Syntetika, jemné / hodváb |
| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1400 ot/min |
| Menovitá kapacita | 9 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 599 mm |
| Hmotnosť | 73,5 kg |
| Výška | 845 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 49 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba vody na cyklus | 50 L |
| Farba dverí | Priehľadná, Biela |
| Systém ovládania | Otočné |
| Objem bubna | 65 L |
| Typ displeja | LED |
| Typ dverí | Temperované sklo |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Biela |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Zámok predčasného otvorenia dverí | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1676993 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005447893 |
| Programy na umývanie: | Vlna, Eco 40-60, Točenie, Odstreďovanie a odčerpávanie, Tmavé farby / Džínsy, Jemné, Bavlna, Hygiena, Super rýchly, Syntetika, jemné / hodváb |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1400 ot/min |
| Menovitá kapacita: | 9 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 599 mm |
| Hmotnosť: | 73,5 kg |
| Výška: | 845 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 49 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba vody na cyklus: | 50 L |
| Farba dverí: | Priehľadná, Biela |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Objem bubna: | 65 L |
| Typ displeja: | LED |
| Typ dverí: | Temperované sklo |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Zámok predčasného otvorenia dverí: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1676993 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
