Gorenje G400 Prostostoječi pralni stroj, 8 kg, 1400 vrt/min WPNEI84A1SWIFI/EN
Kód: AGDGJEPRW0074Podrobný popis
Gorenje G400 Prostostoječi pralni stroj, 8 kg, 1400 vrt/min WPNEI84A1SWIFI/EN| Doba cyklu (max) | 218 min |
| Funkcia para | Áno |
| Počet pracích programov | 15 |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Programy na umývanie | Rýchla 15 min, Antialergické, Čistenie bubna, 20°C, Košele, Plákanie a odstreďovanie, Syntetika, Pets, Eco 40-60, Šport, Jemné, Bavlna, DownWare, Vlna, Detské |
| Trieda emisie hluku | B |
| Spotreba vody na cyklus | 47 L |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Úroveň hluku (pri točení) | 76 dB |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Výška | 850 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 545 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Menovitý výkon | 1900 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 40 kWh |
| Typ motora | Invertorový motor |
| Farba dverí | Čierna |
| Sklenený priezor | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Gombík |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Farba | Biela |
| Predbežné umývanie | Áno |
| Ochrana proti rozliatiu | Áno |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Zvukový alarm | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2004775 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 3838782897214 |
| Doba cyklu (max): | 218 min |
| Funkcia para: | Áno |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Programy na umývanie: | Rýchla 15 min, Antialergické, Čistenie bubna, 20°C, Košele, Plákanie a odstreďovanie, Syntetika, Pets, Eco 40-60, Šport, Jemné, Bavlna, DownWare, Vlna, Detské |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Spotreba vody na cyklus: | 47 L |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Úroveň hluku (pri točení): | 76 dB |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Výška: | 850 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 545 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Menovitý výkon: | 1900 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 40 kWh |
| Typ motora: | Invertorový motor |
| Farba dverí: | Čierna |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Gombík |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Farba: | Biela |
| Predbežné umývanie: | Áno |
| Ochrana proti rozliatiu: | Áno |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Zvukový alarm: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2004775 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
