GORENJE WPNA94A1TWIFI/EN práčka
Kód: AGDGJEPRW0073Podrobný popis
GORENJE WPNA94A1TWIFI/EN práčka| Počet pracích programov | 15 |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Trieda emisie hluku | A |
| Funkcia para | Áno |
| Programy na umývanie | Rýchla 15 min, Samočistiaci program, Mix, Točenie, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Šport, Vlna, Quick 30°C, Plákanie a odstreďovanie, Syntetika, Čierna, Eko bavlna, Bavlna, DownWare |
| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Spotreba vody na cyklus | 45 L |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Hmotnosť | 65,2 kg |
| Výška | 890 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 627 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 47 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Menovitý výkon | 1900 W |
| Farba dverí | Čierna |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Gombík |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ motora | Invertorový motor |
| Sklenený priezor | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Zvukový alarm | Áno |
| Predbežné umývanie | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Ochrana proti rozliatiu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1786395 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 3838782820717 |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Funkcia para: | Áno |
| Programy na umývanie: | Rýchla 15 min, Samočistiaci program, Mix, Točenie, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Šport, Vlna, Quick 30°C, Plákanie a odstreďovanie, Syntetika, Čierna, Eko bavlna, Bavlna, DownWare |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Spotreba vody na cyklus: | 45 L |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Hmotnosť: | 65,2 kg |
| Výška: | 890 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 627 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 47 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Menovitý výkon: | 1900 W |
| Farba dverí: | Čierna |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Gombík |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ motora: | Invertorový motor |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Zvukový alarm: | Áno |
| Predbežné umývanie: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Ochrana proti rozliatiu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1786395 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
