MPM‑5814‑PH‑47 Automatická práčka biela
Kód: AGDMPMPRW0024Podrobný popis
MPM‑5814‑PH‑47 Automatická práčka biela| Programy na umývanie | Rýchla 15 min, Bavlna, Šport, Mix, Tmavé farby / Džínsy, Antialergické, Čistenie bubna, Vlna, Detské s párom, Točenie, Eco 40-60°C, 20°C, Prikrývka, Plákanie a odstreďovanie |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Odložený štart | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Farba | Čierna, Biela |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Gombík |
| Vstavaný displej | Áno |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Detský zámok | Áno |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5903151093738 |
| Programy na umývanie: | Rýchla 15 min, Bavlna, Šport, Mix, Tmavé farby / Džínsy, Antialergické, Čistenie bubna, Vlna, Detské s párom, Točenie, Eco 40-60°C, 20°C, Prikrývka, Plákanie a odstreďovanie |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Odložený štart: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Gombík |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Detský zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
