Odstredivá práčka Ravanson XPB-70
Kód: AGDRAVPRW0014Podrobný popis
Odstredivá práčka Ravanson XPB-70| Počet režimov | 2 |
| Zmogljivost | 7 kg |
| Šírka | 445 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Spotreba elektrickej energie | 350 W |
| Odvodnenie | Áno |
| Odvodňovací systém | Gravitačný |
| Model | Voľne stojace |
| Systém vkladania | Vrchné plnenie |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba | Biela |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Základný materiál | Plastové |
| Uchytenie dverí | Hore |
| Obalový materiál | Plastové |
| Hmotnosť obalu balenia | 11 kg |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 820 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 425 mm |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5902230902893 |
| Počet režimov: | 2 |
| Zmogljivost: | 7 kg |
| Šírka: | 445 mm |
| Hĺbka: | 410 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Spotreba elektrickej energie: | 350 W |
| Odvodnenie: | Áno |
| Odvodňovací systém: | Gravitačný |
| Model: | Voľne stojace |
| Systém vkladania: | Vrchné plnenie |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Základný materiál: | Plastové |
| Uchytenie dverí: | Hore |
| Obalový materiál: | Plastové |
| Hmotnosť obalu balenia: | 11 kg |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 820 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 425 mm |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
