PRÁČKA AMICA WA0S610DO
Kód: AGDAMIPRW0091Podrobný popis
PRÁČKA AMICA WA0S610DO| Počet pracích programov | 16 |
| Programy na umývanie | Šport, Opláchnutie, Bavlna 20 °C, Mix, Osviežujúci 15', Hygiena, Rýchla 30 min, Jemné, Eco 40-60, Čistenie bubna, Baby Pro, Točenie, Syntetika, Bavlna, 40°C |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1000 ot/min |
| Trieda odstedivého sušenia | C |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Úroveň hluku | 79 dB |
| Menovitá kapacita | 6 kg |
| Maximálna teplota prania | 90 °C |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 64 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody na cyklus | 43 L |
| Farba | Biela |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Vstavaný displej | Nie |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Farba dverí | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1717155 |
| Upozornenia | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5906006942991 |
| Počet pracích programov: | 16 |
| Programy na umývanie: | Šport, Opláchnutie, Bavlna 20 °C, Mix, Osviežujúci 15', Hygiena, Rýchla 30 min, Jemné, Eco 40-60, Čistenie bubna, Baby Pro, Točenie, Syntetika, Bavlna, 40°C |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1000 ot/min |
| Trieda odstedivého sušenia: | C |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Úroveň hluku: | 79 dB |
| Menovitá kapacita: | 6 kg |
| Maximálna teplota prania: | 90 °C |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Výška: | 850 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 595 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 64 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody na cyklus: | 43 L |
| Farba: | Biela |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Farba dverí: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1717155 |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
