Práčka BOSCH WGG242ZKPL
Kód: AGDBOSPRW0273Podrobný popis
Práčka BOSCH WGG242ZKPL| Trieda emisie hluku | A |
| Menovitá kapacita | 9 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus) | Áno |
| Programy na umývanie | Mix, Šport, Hygiena, Umývanie rúk, Opláchnutie, Vlna, Jemné, Čistenie bubna, Syntetika, Bavlna |
| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1200 ot/min |
| Hĺbka | 588 mm |
| Výška | 845 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 46 kWh |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Typ displeja | LED |
| Farba dverí | Čierna |
| Sklenený priezor | Áno |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Čistenie bubna | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1664546 |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005445479 |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Menovitá kapacita: | 9 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus): | Áno |
| Programy na umývanie: | Mix, Šport, Hygiena, Umývanie rúk, Opláchnutie, Vlna, Jemné, Čistenie bubna, Syntetika, Bavlna |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1200 ot/min |
| Hĺbka: | 588 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 46 kWh |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Typ displeja: | LED |
| Farba dverí: | Čierna |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Osvetlenie displeja: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Čistenie bubna: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1664546 |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
