Práčka BOSCH WGG244ZCPL
Kód: AGDBOSPRW0281Podrobný popis
Práčka BOSCH WGG244ZCPL| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Programy na umývanie | Šport, Bavlna, Mix, Syntetika, Jednoduché žehlenie, Opláchnutie, Vlna, Umývanie rúk, Hygiena, Točenie, Prať v studenej vode (15 °C), Eco 40-60, Rýchla 15 min, Predumytie, Rýchla 30 min, Jemné |
| Menovitá kapacita | 9 kg |
| Úroveň hluku (pri točení) | 71 dB |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus) | Áno |
| Trieda emisie hluku | A |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1400 ot/min |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Hĺbka | 590 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 845 mm |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 49 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Sklenený priezor | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Typ displeja | LED |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba dverí | Čierna |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2244588 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005534463 |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Programy na umývanie: | Šport, Bavlna, Mix, Syntetika, Jednoduché žehlenie, Opláchnutie, Vlna, Umývanie rúk, Hygiena, Točenie, Prať v studenej vode (15 °C), Eco 40-60, Rýchla 15 min, Predumytie, Rýchla 30 min, Jemné |
| Menovitá kapacita: | 9 kg |
| Úroveň hluku (pri točení): | 71 dB |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus): | Áno |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Maximálne otáčky odstreďovania: | 1400 ot/min |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Hĺbka: | 590 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 49 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Osvetlenie displeja: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Typ displeja: | LED |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba dverí: | Čierna |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2244588 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
