PRÁČKA ELECTROLUX EW2F527WP
Kód: AGDELCPRW0225Podrobný popis
PRÁČKA ELECTROLUX EW2F527WP| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Plákanie | Áno |
| Programy na umývanie | Predumytie, Rýchly, jemné / hodváb, Syntetika, Eko bavlna, Odstredenie / vypustenie, Vlna, Čistenie bubna, Bavlna, rifle/denim |
| Menovitá kapacita | 6 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Úroveň hluku (pri točení) | 76 dB |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Výška | 847 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 547 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 45 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 2000 W |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Pracovný cyklus | 200 min |
| Spotreba vody na cyklus | 40 L |
| Objem bubna | 53 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Sklenený priezor | Áno |
| Farba dverí | Biela |
| Dĺžka šnúry | 1,4 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,3 m |
| Typ zásobníka | 3-way |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,97 m |
| Farba | Biela |
| Zmogljivost | 7 kg |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Upozornenia | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7333394127385 |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Plákanie: | Áno |
| Programy na umývanie: | Predumytie, Rýchly, jemné / hodváb, Syntetika, Eko bavlna, Odstredenie / vypustenie, Vlna, Čistenie bubna, Bavlna, rifle/denim |
| Menovitá kapacita: | 6 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Úroveň hluku (pri točení): | 76 dB |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Výška: | 847 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hĺbka: | 547 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 45 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 2000 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Pracovný cyklus: | 200 min |
| Spotreba vody na cyklus: | 40 L |
| Objem bubna: | 53 L |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Dĺžka šnúry: | 1,4 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,3 m |
| Typ zásobníka: | 3-way |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,97 m |
| Farba: | Biela |
| Zmogljivost: | 7 kg |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
