Práčka Electrolux EW6T5372P
Kód: AGDELCPRW0226Podrobný popis
Práčka Electrolux EW6T5372P| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Plákanie | Áno |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Programy na umývanie | Šport, Opláchnutie, Vlna/hodváb, Syntetika, Vrchné oblečenie, Vlna, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Hygiena, Rýchly, Čistenie bubna, Bavlna, Jemné |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Trieda emisie hluku | B |
| Funkcia AutoSense | Áno |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 74 dB |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Šírka | 596 mm |
| Hĺbka | 547 mm |
| Výška | 847 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Celková spotreba | 1900 W |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 47 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 43 L |
| Dĺžka šnúry | 1,4 m |
| Objem bubna | 53 L |
| Farba dverí | Biela |
| Farba | Biela |
| Zmogljivost | 8 kg |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Typ displeja | LED |
| Typ zásobníka | 3-way |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,3 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,97 m |
| Sklenený priezor | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2304277 |
| Upozornenia | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7333394100623 |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Plákanie: | Áno |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Programy na umývanie: | Šport, Opláchnutie, Vlna/hodváb, Syntetika, Vrchné oblečenie, Vlna, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Hygiena, Rýchly, Čistenie bubna, Bavlna, Jemné |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Funkcia AutoSense: | Áno |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 74 dB |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Šírka: | 596 mm |
| Hĺbka: | 547 mm |
| Výška: | 847 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Celková spotreba: | 1900 W |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 47 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 43 L |
| Dĺžka šnúry: | 1,4 m |
| Objem bubna: | 53 L |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Zmogljivost: | 8 kg |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Typ displeja: | LED |
| Typ zásobníka: | 3-way |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,3 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,97 m |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2304277 |
| Upozornenia: | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
