Práčka GORENJE WNHPI94A1PS/PL
Kód: AGDGJEPRW0079Podrobný popis
Práčka GORENJE WNHPI94A1PS/PL| Programy na umývanie | Dole, 20°C, Plákanie a odstreďovanie, Syntetika, Mix, Vlna, Rýchla 15 min, Šport, Čistenie bubna, Bavlna, Točenie, Eco 40-60°C, Detské, ExtraHygiene, Tmavé farby / Džínsy |
| Menovitá kapacita | 9 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Počet pracích programov | 15 |
| Doba cyklu (max) | 218 min |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Objem bubna | 54 L |
| Funkcia para | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Spotreba vody na cyklus | 42 L |
| Úroveň hluku (pri točení) | 75 dB |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Šírka balenia | 645 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka balenia | 560 mm |
| Hmotnosť | 58 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 60 kg |
| Menovitý výkon | 1650 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 44 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Farba dverí | Čierna |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Gombík |
| Typ motora | Invertorový motor |
| Sklenený priezor | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Predbežné umývanie | Áno |
| Ochrana proti rozliatiu | Áno |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 3838783078995 |
| Programy na umývanie: | Dole, 20°C, Plákanie a odstreďovanie, Syntetika, Mix, Vlna, Rýchla 15 min, Šport, Čistenie bubna, Bavlna, Točenie, Eco 40-60°C, Detské, ExtraHygiene, Tmavé farby / Džínsy |
| Menovitá kapacita: | 9 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Doba cyklu (max): | 218 min |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Objem bubna: | 54 L |
| Funkcia para: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Spotreba vody na cyklus: | 42 L |
| Úroveň hluku (pri točení): | 75 dB |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 595 mm |
| Šírka balenia: | 645 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hĺbka balenia: | 560 mm |
| Hmotnosť: | 58 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 60 kg |
| Menovitý výkon: | 1650 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 44 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Farba dverí: | Čierna |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Gombík |
| Typ motora: | Invertorový motor |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Predbežné umývanie: | Áno |
| Ochrana proti rozliatiu: | Áno |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
