Práčka GORENJE WPNEI84SASWIFI/PL
Kód: AGDGJEPRW0078Podrobný popis
Práčka GORENJE WPNEI84SASWIFI/PL| Funkcia para | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 76 dB |
| Doba cyklu (max) | 218 min |
| Programy na umývanie | Farba, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Mix, Rýchly, Intenzívne, Čistenie bubna, Opláchnutie, Vankúš, Detské, Jemné/pranie vo vlne/ručné pranie, Košele, ExtraHygiene, Pets, Bavlna |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Počet pracích programov | 15 |
| Trieda emisie hluku | B |
| Spotreba vody na cyklus | 48 L |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Výška balenia | 890 mm |
| Hmotnosť | 62,1 kg |
| Šírka balenia | 640 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka balenia | 548 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 45 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Menovitý výkon | 1900 W |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Gombík |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ motora | Invertorový motor |
| Farba dverí | Čierna |
| Sklenený priezor | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Ochrana proti rozliatiu | Áno |
| Zvukový alarm | Áno |
| Predbežné umývanie | Áno |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Upozornenia | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 3838783006820 |
| Funkcia para: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 76 dB |
| Doba cyklu (max): | 218 min |
| Programy na umývanie: | Farba, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Mix, Rýchly, Intenzívne, Čistenie bubna, Opláchnutie, Vankúš, Detské, Jemné/pranie vo vlne/ručné pranie, Košele, ExtraHygiene, Pets, Bavlna |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Počet pracích programov: | 15 |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Spotreba vody na cyklus: | 48 L |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 465 mm |
| Výška balenia: | 890 mm |
| Hmotnosť: | 62,1 kg |
| Šírka balenia: | 640 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hĺbka balenia: | 548 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 45 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Menovitý výkon: | 1900 W |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Gombík |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ motora: | Invertorový motor |
| Farba dverí: | Čierna |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Ochrana proti rozliatiu: | Áno |
| Zvukový alarm: | Áno |
| Predbežné umývanie: | Áno |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
