Clatronic FFR 2916 1 L
Kód: AGDCLAFRY0002Podrobný popis
Clatronic FFR 2916 1 L| Fondue krúžok | Áno |
| Farba | Šedá, Biela |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Kontrolka | Áno |
| Počet vidličiek na fondue | 6 |
| Teplota (max) | 190 °C |
| Kapacita | 1 L |
| Systém ovládania | Otočné |
| Hĺbka | 190 mm |
| Výška | 240 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Hmotnosť | 900 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Upozornenia | Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 4006160822328 |
| Fondue krúžok: | Áno |
| Farba: | Šedá, Biela |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
| Počet vidličiek na fondue: | 6 |
| Teplota (max): | 190 °C |
| Kapacita: | 1 L |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Výška: | 240 mm |
| Šírka: | 190 mm |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Príkon: | 900 W |
| Upozornenia: | Do not leave the fryer unattended while it is in operation., Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
