Esperanza EKA003 Friteza brez maščobe 5L, 1400W Inox
Kód: AGDESPFRY0004Podrobný popis
Esperanza EKA003 Friteza brez maščobe 5L, 1400W Inox| Hĺbka | 330 mm |
| Výška | 300 mm |
| Šírka | 255 mm |
| Maximálny výkon | 1400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Prevedenie | Voľne stojace |
| Farba | Čierna, Inox |
| Vyberateľný zásobník | Áno |
| Počet programov | 8 |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Upozornenia | Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation. |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Dĺžka časovača | 60 min |
| Maximálna teplota (konvenčné) | 200 °C |
| Kontrolka | Áno |
| Funkcia vysmážania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 5901299965528 |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Šírka: | 255 mm |
| Maximálny výkon: | 1400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Prevedenie: | Voľne stojace |
| Farba: | Čierna, Inox |
| Vyberateľný zásobník: | Áno |
| Počet programov: | 8 |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Upozornenia: | Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation. |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Dĺžka časovača: | 60 min |
| Maximálna teplota (konvenčné): | 200 °C |
| Kontrolka: | Áno |
| Funkcia vysmážania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
