Esperanza EKA005 Friteza brez maščobe 8L, 1600W Inox
Kód: AGDESPFRY0003Podrobný popis
Esperanza EKA005 Friteza brez maščobe 8L, 1600W Inox| Šírka | 320 mm |
| Hĺbka | 417 mm |
| Výška | 325 mm |
| Maximálny výkon | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Počet programov | 10 |
| Farba | Inox, Čierna |
| Prevedenie | Voľne stojace |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Vyberateľný zásobník | Áno |
| Upozornenia | Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation. |
| Funkcia vysmážania | Áno |
| Kontrolka | Áno |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 5901299965542 |
| Šírka: | 320 mm |
| Hĺbka: | 417 mm |
| Výška: | 325 mm |
| Maximálny výkon: | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Počet programov: | 10 |
| Farba: | Inox, Čierna |
| Prevedenie: | Voľne stojace |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Vyberateľný zásobník: | Áno |
| Upozornenia: | Make sure the fryer is properly grounded., Be careful when handling hot oil., Do not leave the fryer unattended while it is in operation. |
| Funkcia vysmážania: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
