Russell Hobbs Teplovzdušná fritéza Dvojitá 9 l Samostatná 2800 W Čierna
Kód: AGDRUSFRY0008Podrobný popis
Russell Hobbs Teplovzdušná fritéza Dvojitá 9 l Samostatná 2800 W Čierna| Funkcia pečenia | Áno |
| Funkcia vysmážania | Áno |
| Počet programov | 9 |
| Typ produktu | Teplovzdušná fritéza |
| Digitálny časovač | Áno |
| Kapacita | 9 L |
| Výška | 315 mm |
| Príkon | 2800 W |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča | Samostatný |
| Úchyty | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Chladený úchyt | Áno |
| Typ konštrukcie | Dvojitý |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Upozornenia | Be careful when handling hot oil., Make sure the fryer is properly grounded., Do not leave the fryer unattended while it is in operation. |
| Vstavaný displej | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 5038061168167 |
| Funkcia pečenia: | Áno |
| Funkcia vysmážania: | Áno |
| Počet programov: | 9 |
| Typ produktu: | Teplovzdušná fritéza |
| Digitálny časovač: | Áno |
| Kapacita: | 9 L |
| Výška: | 315 mm |
| Príkon: | 2800 W |
| Farba: | Čierna |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Umiestnenie spotrebiča: | Samostatný |
| Úchyty: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Chladený úchyt: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Dvojitý |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Upozornenia: | Be careful when handling hot oil., Make sure the fryer is properly grounded., Do not leave the fryer unattended while it is in operation. |
| Vstavaný displej: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
