SPIN MASTER Paw Patrol 6065500 sada hračiek
Kód: ZOGNONGIZ0001Podrobný popis
SPIN MASTER Paw Patrol 6065500 sada hračiek| Farba | Viacfarebný |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Certifikácia | CE |
| Kapacita | 150 ml |
| Hmotnosť | 220 g |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Vyžadované batérie | Nie |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenie EÚ TSD | Nevhodné pre deti do 36 mesiacov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Games and fun |
|---|---|
| EAN: | 4823115910721 |
| Farba: | Viacfarebný |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Certifikácia: | CE |
| Kapacita: | 150 ml |
| Hmotnosť: | 220 g |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Vyžadované batérie: | Nie |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenie EÚ TSD: | Nevhodné pre deti do 36 mesiacov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
