Podložka pod stoličky Huzaro FloorMat 7.0
Kód: GAMHUZFOA0007Podrobný popis
Podložka pod stoličky Huzaro FloorMat 7.0| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Gumové protišmykové nožičky | Áno |
| Farba | Čierna |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Materiál | Guma |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Hrúbka | 5 mm |
| Šírka | 1200 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming armchairs - Accessories |
|---|---|
| EAN: | 5903796017328 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Gumové protišmykové nožičky: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Materiál: | Guma |
| Hĺbka: | 1200 mm |
| Hrúbka: | 5 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
