Huzaro Speed 6.0 - pretekársky kokpit
Kód: GAMHUZFOT0110Podrobný popis
Huzaro Speed 6.0 - pretekársky kokpit| Výška | 1080 mm |
| Hĺbka | 1360 mm |
| Šírka | 560 mm |
| Hmotnosť | 60,1 kg |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Materiál | Oceľ, Textil, Pena, Pletený |
| Nastavenie uhlu | 30° - 90° |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Upozornenia | Avoid sudden movements when sitting on the chair to avoid falls., Do not use the chair in a manner incompatible with its intended use., Keep away from sources of open flame and high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gaming armchairs |
|---|---|
| EAN: | 5903796013603 |
| Výška: | 1080 mm |
| Hĺbka: | 1360 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Hmotnosť: | 60,1 kg |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Materiál: | Oceľ, Textil, Pena, Pletený |
| Nastavenie uhlu: | 30° - 90° |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Upozornenia: | Avoid sudden movements when sitting on the chair to avoid falls., Do not use the chair in a manner incompatible with its intended use., Keep away from sources of open flame and high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
