ALPINA Cyklistické okuliare NYLOS HR bielo‑fialové fialové zrkadlové sklo Cat.3
Kód: SIRLPIOKU0059Podrobný popis
ALPINA Cyklistické okuliare NYLOS HR bielo‑fialové fialové zrkadlové sklo Cat.3| Farba rámčeka | Biela |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Najlepšie použitie | Bicykel |
| Trieda ochrany ultrafialového žiarenia (UV) | 3 |
| 100% UVA a UVB ochrana | Áno |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Typ rámu | S polovičným rámčekom |
| Materiál šošovky | Keramický |
| Typ rámika | Polovičný rám |
| Nastaviteľné nosové sedielka | Áno |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Zrkadlové | Áno |
| Hmotnosť | 24,4 g |
| Výška | 45 mm |
| Dĺžka bočníc | 15,6 cm |
| Šírka rámu | 13,3 cm |
| Štýl | Šport |
| Upozornenia | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 4003692301116 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Najlepšie použitie: | Bicykel |
| Trieda ochrany ultrafialového žiarenia (UV): | 3 |
| 100% UVA a UVB ochrana: | Áno |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Typ rámu: | S polovičným rámčekom |
| Materiál šošovky: | Keramický |
| Typ rámika: | Polovičný rám |
| Nastaviteľné nosové sedielka: | Áno |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Zrkadlové: | Áno |
| Hmotnosť: | 24,4 g |
| Výška: | 45 mm |
| Dĺžka bočníc: | 15,6 cm |
| Šírka rámu: | 13,3 cm |
| Štýl: | Šport |
| Upozornenia: | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
