Alpina Nylos HR Slnečné okuliare kat. 3 Grey
Kód: SIRLPIOKU0063Podrobný popis
Alpina Nylos HR Slnečné okuliare kat. 3 Grey| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Farba nožičiek | Šedá, zrkadlo |
| Farba rámčeka | Šedá |
| Materiál sklíčok | Ceramic |
| 100% UVA a UVB ochrana | Áno |
| Materiál nožičiek | TR90 plast |
| Trieda ochrany ultrafialového žiarenia (UV) | 3 |
| Kategória objektívu | 3 |
| Zrkadlové | Áno |
| Typ rámika | Polovičný rám |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Výška | 45 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Hmotnosť | 24,4 g |
| Dĺžka bočníc | 15,6 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 4003692328885 |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Farba nožičiek: | Šedá, zrkadlo |
| Farba rámčeka: | Šedá |
| Materiál sklíčok: | Ceramic |
| 100% UVA a UVB ochrana: | Áno |
| Materiál nožičiek: | TR90 plast |
| Trieda ochrany ultrafialového žiarenia (UV): | 3 |
| Kategória objektívu: | 3 |
| Zrkadlové: | Áno |
| Typ rámika: | Polovičný rám |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Výška: | 45 mm |
| Šírka: | 133 mm |
| Hmotnosť: | 24,4 g |
| Dĺžka bočníc: | 15,6 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
