JULBO EDGE black slnečné okuliare
Kód: BHPJLBOKU0030Podrobný popis
JULBO EDGE black slnečné okuliare| Množstvo | 1 |
| Prenos svetla | 12% - 87% |
| Farba šošovky | Čierna |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Farba nožičiek | Čierna |
| Šírka rámu | 13,3 cm |
| Hmotnosť | 25 g |
| Rozmery výrobku | L |
| Dĺžka stranice | 124 mm |
| Šírka mostíka | 15 mm |
| Šírka šošoviek | 131 mm |
| Upozornenia | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576309562 |
| Množstvo: | 1 |
| Prenos svetla: | 12% - 87% |
| Farba šošovky: | Čierna |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Farba nožičiek: | Čierna |
| Šírka rámu: | 13,3 cm |
| Hmotnosť: | 25 g |
| Rozmery výrobku: | L |
| Dĺžka stranice: | 124 mm |
| Šírka mostíka: | 15 mm |
| Šírka šošoviek: | 131 mm |
| Upozornenia: | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
