JULBO FREQUENCY REACTIV 0-3 HC black/blue slnečné okuliare
Kód: BHPJLBOKU0041Podrobný popis
JULBO FREQUENCY REACTIV 0-3 HC black/blue slnečné okuliare| Množstvo | 1 |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Farba nožičiek | Tmavomodrá |
| Farba rámčeka | Čierna, Modrá |
| Materiál rámu | Plast |
| Prenos svetla | 15% - 87% |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Farba šošovky | Tmavočervená |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Rozmery výrobku | M |
| Hmotnosť | 23 g |
| Šírka šošoviek | 130 mm |
| Dĺžka stranice | 123 mm |
| Šírka mostíka | 13 mm |
| Upozornenia | Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576111363 |
| Množstvo: | 1 |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Farba nožičiek: | Tmavomodrá |
| Farba rámčeka: | Čierna, Modrá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Prenos svetla: | 15% - 87% |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Farba šošovky: | Tmavočervená |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Rozmery výrobku: | M |
| Hmotnosť: | 23 g |
| Šírka šošoviek: | 130 mm |
| Dĺžka stranice: | 123 mm |
| Šírka mostíka: | 13 mm |
| Upozornenia: | Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
