JULBO FREQUENCY REACTIV 1-3 HC purple/pink slnečné okuliare
Kód: BHPJLBOKU0040Podrobný popis
JULBO FREQUENCY REACTIV 1-3 HC purple/pink slnečné okuliare| Množstvo | 1 |
| Farba rámčeka | Purpurová, Ružová |
| Vnútorná farba | Ružová |
| Farba šošovky | Modrá |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Prenos svetla | 13% - 72% |
| Materiál rámu | Plast |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Farba nožičiek | purpurová |
| Šírka mostíka | 13 mm |
| Dĺžka stranice | 123 mm |
| Rozmery výrobku | M |
| Šírka šošoviek | 130 mm |
| Hmotnosť | 23 g |
| Upozornenia | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576111394 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba rámčeka: | Purpurová, Ružová |
| Vnútorná farba: | Ružová |
| Farba šošovky: | Modrá |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Prenos svetla: | 13% - 72% |
| Materiál rámu: | Plast |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Farba nožičiek: | purpurová |
| Šírka mostíka: | 13 mm |
| Dĺžka stranice: | 123 mm |
| Rozmery výrobku: | M |
| Šírka šošoviek: | 130 mm |
| Hmotnosť: | 23 g |
| Upozornenia: | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
