JULBO Fury MATT fotochromatické okuliare, mätová farba
Kód: BHPJLBOKU0021Podrobný popis
JULBO Fury MATT fotochromatické okuliare, mätová farba| Množstvo | 1 |
| Farba nožičiek | Mäta |
| Materiál rámu | Plast |
| Vnútorná farba | Šedá |
| Farba rámčeka | Mäta, Šedá |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Prenos svetla | 17% - 75% |
| Farba šošovky | Žltá |
| Hmotnosť | 25 g |
| Dĺžka stranice | 115 mm |
| Rozmery výrobku | M |
| Šírka rámu | 135 mm |
| Šírka šošoviek | 131 mm |
| Šírka mostíka | 15 mm |
| Upozornenia | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576333598 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba nožičiek: | Mäta |
| Materiál rámu: | Plast |
| Vnútorná farba: | Šedá |
| Farba rámčeka: | Mäta, Šedá |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Prenos svetla: | 17% - 75% |
| Farba šošovky: | Žltá |
| Hmotnosť: | 25 g |
| Dĺžka stranice: | 115 mm |
| Rozmery výrobku: | M |
| Šírka rámu: | 135 mm |
| Šírka šošoviek: | 131 mm |
| Šírka mostíka: | 15 mm |
| Upozornenia: | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
