Okuliare ALPINA DEFEY HR, farba BLACK MATT, sklá čierne, kategória 3
Kód: SIRLPIOKU0064Podrobný popis
Okuliare ALPINA DEFEY HR, farba BLACK MATT, sklá čierne, kategória 3| Množstvo | 1 |
| Trieda ochrany ultrafialového žiarenia (UV) | 3 |
| Farba nožičiek | Čierna |
| Farba rámčeka | Čierna |
| 100% UVA a UVB ochrana | Áno |
| Materiál nožičiek | Plast |
| Typ rámu | S polovičným rámčekom |
| Model | Okuliare na behanie |
| Ochrana pred ultrafialovým žiarením (UV) | Áno |
| Zrkadlové | Áno |
| Farba šošovky | Čierna |
| Najlepšie použitie | Bicyklovanie, Beh |
| Materiál šošovky | Keramický |
| Materiál rámu | Plast |
| Hmotnosť | 26 g |
| Šírka rámu | 14,5 cm |
| Výška skla | 47 mm |
| Dĺžka stranice | 120 mm |
| Šírka šošoviek | 70 mm |
| Šírka mostíka | 16 mm |
| Upozornenia | Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 4003692334350 |
| Množstvo: | 1 |
| Trieda ochrany ultrafialového žiarenia (UV): | 3 |
| Farba nožičiek: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| 100% UVA a UVB ochrana: | Áno |
| Materiál nožičiek: | Plast |
| Typ rámu: | S polovičným rámčekom |
| Model: | Okuliare na behanie |
| Ochrana pred ultrafialovým žiarením (UV): | Áno |
| Zrkadlové: | Áno |
| Farba šošovky: | Čierna |
| Najlepšie použitie: | Bicyklovanie, Beh |
| Materiál šošovky: | Keramický |
| Materiál rámu: | Plast |
| Hmotnosť: | 26 g |
| Šírka rámu: | 14,5 cm |
| Výška skla: | 47 mm |
| Dĺžka stranice: | 120 mm |
| Šírka šošoviek: | 70 mm |
| Šírka mostíka: | 16 mm |
| Upozornenia: | Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
