Okuliare Density Reactiv 0-3 čierna/meď
Kód: SIRJLBOKU0005Podrobný popis
Okuliare Density Reactiv 0-3 čierna/meď| Množstvo | 1 |
| Farba šošovky | Červená |
| Farba rámčeka | Čierna, medená |
| Farba nožičiek | Transparentná čierna |
| Ochranný faktor proti UV (UPF) | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Model | Športové okuliare |
| Prenos svetla | 15-87% |
| Rozmery výrobku | L |
| Dĺžka stranice | 138 mm |
| Výška skla | 5,9 cm |
| Šírka šošoviek | 135 mm |
| Hmotnosť | 20 g |
| Šírka mostíka | 15 mm |
| Šírka rámu | 148 mm |
| Upozornenia | Protect from overheating. Store glasses at room temperature., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576941168 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba šošovky: | Červená |
| Farba rámčeka: | Čierna, medená |
| Farba nožičiek: | Transparentná čierna |
| Ochranný faktor proti UV (UPF): | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Model: | Športové okuliare |
| Prenos svetla: | 15-87% |
| Rozmery výrobku: | L |
| Dĺžka stranice: | 138 mm |
| Výška skla: | 5,9 cm |
| Šírka šošoviek: | 135 mm |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Šírka mostíka: | 15 mm |
| Šírka rámu: | 148 mm |
| Upozornenia: | Protect from overheating. Store glasses at room temperature., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
