Okuliare JULBO DENSITY, veľkosť L, fialové
Kód: SIRJLBOKU0021Podrobný popis
Okuliare JULBO DENSITY, veľkosť L, fialové| Množstvo | 1 |
| Materiál rámu | Plast |
| Farba rámčeka | Purpurová |
| Vnútorná farba | Šedá |
| Farba šošovky | Purpurová |
| Prenos svetla | 12% |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Farba nožičiek | Biela, Purpurová |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Šírka šošoviek | 135 mm |
| Dĺžka stranice | 138 mm |
| Šírka mostíka | 15 mm |
| Šírka rámu | 148 mm |
| Hmotnosť | 20 g |
| Veľkosť (S/M/L) | L |
| Upozornenia | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576306363 |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba rámčeka: | Purpurová |
| Vnútorná farba: | Šedá |
| Farba šošovky: | Purpurová |
| Prenos svetla: | 12% |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Farba nožičiek: | Biela, Purpurová |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Šírka šošoviek: | 135 mm |
| Dĺžka stranice: | 138 mm |
| Šírka mostíka: | 15 mm |
| Šírka rámu: | 148 mm |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Veľkosť (S/M/L): | L |
| Upozornenia: | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
