Okuliare JULBO DENSITY, veľkosť L, ružové
Kód: SIRJLBOKU0020Podrobný popis
Okuliare JULBO DENSITY, veľkosť L, ružové| Množstvo | 1 |
| Farba rámčeka | Ružová, Priehľadná |
| Prenos svetla | 12% |
| Vnútorná farba | Šedá |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Materiál rámu | Plast |
| Farba nožičiek | Transparentné |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Dĺžka stranice | 138 mm |
| Šírka šošoviek | 135 mm |
| Šírka rámu | 148 mm |
| Veľkosť (S/M/L) | L |
| Šírka mostíka | 15 mm |
| Hmotnosť | 20 g |
| Upozornenia | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576941267 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba rámčeka: | Ružová, Priehľadná |
| Prenos svetla: | 12% |
| Vnútorná farba: | Šedá |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba nožičiek: | Transparentné |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Dĺžka stranice: | 138 mm |
| Šírka šošoviek: | 135 mm |
| Šírka rámu: | 148 mm |
| Veľkosť (S/M/L): | L |
| Šírka mostíka: | 15 mm |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Upozornenia: | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
