Okuliare JULBO FASTER, veľkosť L, Čierna
Kód: SIRJLBOKU0025Podrobný popis
Okuliare JULBO FASTER, veľkosť L, Čierna| Množstvo | 1 |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Materiál rámu | Plast |
| Prenos svetla | 12% - 87% |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Farba šošovky | Čierna |
| Farba nožičiek | Čierna |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Veľkosť (S/M/L) | L |
| Šírka mostíka | 14 mm |
| Hmotnosť | 25 g |
| Šírka rámu | 126 mm |
| Dĺžka stranice | 133 mm |
| Šírka šošoviek | 135 mm |
| Upozornenia | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576783089 |
| Množstvo: | 1 |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Materiál rámu: | Plast |
| Prenos svetla: | 12% - 87% |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Farba šošovky: | Čierna |
| Farba nožičiek: | Čierna |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Veľkosť (S/M/L): | L |
| Šírka mostíka: | 14 mm |
| Hmotnosť: | 25 g |
| Šírka rámu: | 126 mm |
| Dĺžka stranice: | 133 mm |
| Šírka šošoviek: | 135 mm |
| Upozornenia: | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., Protect from overheating. Store glasses at room temperature., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
