Akumulátorové nožnice 20 cm STCSS20B-XJ STANLEY
Kód: NAKSTLNTR0001Podrobný popis
Akumulátorové nožnice 20 cm STCSS20B-XJ STANLEY| Vrátane batérií | Nie |
| Hmotnosť | 2,00 kg |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vyberateľná batéria | Áno |
| Vlastnosti rukoväte | Ergonomický |
| Bezpečnostná klzná spojka | Áno |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Typ ostria | Dvojité ostrie |
| Upozornenia | Do not immerse the device in water., Do not touch the blade while the appliance is running., Keep out of the reach of children. |
| Nabíjačka | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grass shears |
|---|---|
| EAN: | 5035048839119 |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Hmotnosť: | 2,00 kg |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vyberateľná batéria: | Áno |
| Vlastnosti rukoväte: | Ergonomický |
| Bezpečnostná klzná spojka: | Áno |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Typ ostria: | Dvojité ostrie |
| Upozornenia: | Do not immerse the device in water., Do not touch the blade while the appliance is running., Keep out of the reach of children. |
| Nabíjačka: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
