Brúska 489.8 SMAPP Grafit
Kód: AGDSM1MDM0003Podrobný popis
Brúska 489.8 SMAPP Grafit| Obsah balenia | Rozpierka, Tlačidlo x 1, Nabíjacia miska, Obojstranný nôž, Náhradná spojka, Mäsiarska čiapka |
| Počet sitiek | 3 |
| Mlynček na mäso | Áno |
| Maximálny priemer otvoru | 8 mm |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Spätný chod | Nie |
| Farba | Grafit, Strieborná |
| On/off vypínač | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Minimálny priemer otvorov | 2,7 mm |
| Príkon | 2000 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| EAN: | 5904013010412 |
| Obsah balenia: | Rozpierka, Tlačidlo x 1, Nabíjacia miska, Obojstranný nôž, Náhradná spojka, Mäsiarska čiapka |
| Počet sitiek: | 3 |
| Mlynček na mäso: | Áno |
| Maximálny priemer otvoru: | 8 mm |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Spätný chod: | Nie |
| Farba: | Grafit, Strieborná |
| On/off vypínač: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Minimálny priemer otvorov: | 2,7 mm |
| Príkon: | 2000 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
