Mlynček na mäso so skartovačom 489.81 SMAPP White
Kód: AGDSM1MDM0004Podrobný popis
Mlynček na mäso so skartovačom 489.81 SMAPP White| Obsah balenia | Mäsiarska čiapka, Škrabka na zemiaky, Rozpierka, Nabíjacia miska, Obojstranný nôž, Doska na krájanie x 1, Hrubé strúhadlo na triesky, Náhradná spojka, Tlačidlo x 1, Strúhadlo na plátky, Strúhadlo na jemné hobliny |
| Mlynček na mäso | Áno |
| Počet sitiek | 3 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Minimálny priemer otvorov | 2,7 mm |
| On/off vypínač | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Maximálny priemer otvoru | 8 mm |
| Farba | Biela |
| Príkon | 2000 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| EAN: | 5904013010351 |
| Obsah balenia: | Mäsiarska čiapka, Škrabka na zemiaky, Rozpierka, Nabíjacia miska, Obojstranný nôž, Doska na krájanie x 1, Hrubé strúhadlo na triesky, Náhradná spojka, Tlačidlo x 1, Strúhadlo na plátky, Strúhadlo na jemné hobliny |
| Mlynček na mäso: | Áno |
| Počet sitiek: | 3 |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Minimálny priemer otvorov: | 2,7 mm |
| On/off vypínač: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Maximálny priemer otvoru: | 8 mm |
| Farba: | Biela |
| Príkon: | 2000 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
