SMAPP 490.8Mlynček na mäso 2200 W biely
Kód: AGDSM1MDM0009Podrobný popis
SMAPP 490.8Mlynček na mäso 2200 W biely| Obsah balenia | Náhradná spojka, Tlačidlo x 1, Mäsiarska čiapka, Doska na krájanie x 1, Rozpierka, Nabíjacia miska, Obojstranný nôž |
| Mlynček na mäso | Áno |
| Počet sitiek | 3 |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Maximálny priemer otvoru | 8 mm |
| Minimálny priemer otvorov | 2,7 mm |
| On/off vypínač | Áno |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Farba | Biela |
| Príkon | 2200 W |
| Upozornenia | Read instructions before use., Keep away from children., Do not immerse in water or other liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| EAN: | 5904013011273 |
| Obsah balenia: | Náhradná spojka, Tlačidlo x 1, Mäsiarska čiapka, Doska na krájanie x 1, Rozpierka, Nabíjacia miska, Obojstranný nôž |
| Mlynček na mäso: | Áno |
| Počet sitiek: | 3 |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Maximálny priemer otvoru: | 8 mm |
| Minimálny priemer otvorov: | 2,7 mm |
| On/off vypínač: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Farba: | Biela |
| Príkon: | 2200 W |
| Upozornenia: | Read instructions before use., Keep away from children., Do not immerse in water or other liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
