CAT'S BEST Universal 20l 11kg
Kód: AMABEZKAR0634Podrobný popis
CAT'S BEST Universal 20l 11kg| Hmotnosť | 11 kg |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Odstránenie zápachu | Áno |
| Hlasitosť | 20 L |
| Kategória produktu | Drevená podstielka |
| Typ zvieratka | Univerzálne |
| Rýchlo vstrebateľné | Áno |
| Biologicky rozložiteľné | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Kategória | Pre morča, Pre mačky, Pre fretku, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre činčilu, Pre škrečka |
| Upozornenia | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973000847 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Odstránenie zápachu: | Áno |
| Hlasitosť: | 20 L |
| Kategória produktu: | Drevená podstielka |
| Typ zvieratka: | Univerzálne |
| Rýchlo vstrebateľné: | Áno |
| Biologicky rozložiteľné: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Kategória: | Pre morča, Pre mačky, Pre fretku, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre činčilu, Pre škrečka |
| Upozornenia: | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
