DIAMENTIQ Ocean Breeze - Aglomerujúci piesok pre mačky - 3,8 l
Kód: DLKDIQZWI0008Podrobný popis
DIAMENTIQ Ocean Breeze - Aglomerujúci piesok pre mačky - 3,8 l| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Materiál | Silikónový granulát |
| Vôňa | Ocean breeze |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Cat |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Kategória produktu | Silikónová podstielka |
| Odstránenie zápachu | Áno |
| Rýchlo vstrebateľné | Áno |
| Hlasitosť | 3,8 l |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 5901443122135 |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Materiál: | Silikónový granulát |
| Vôňa: | Ocean breeze |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Cat |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Kategória produktu: | Silikónová podstielka |
| Odstránenie zápachu: | Áno |
| Rýchlo vstrebateľné: | Áno |
| Hlasitosť: | 3,8 l |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
